KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13581679
nr 1358 1679
Gouache
Oidentifierad konstnär, figurkomposition, Signerad. 29x39 cm
Utrop:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:56:02
Gouache